
Кущоріз електричний Einhell GC-EH 4245 (3403460)
- В наличии
- Код: 3403460
2 583 ₴
+380 (63) 802-80-31
- +380 (99) 022-53-85
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Низька вага для комфортної роботи М'які накладки Softgrip Лазерне заточування та алмазне шліфування ножів Металевий редуктор Кнопка включення із захистом від випадкового включення Додаткова рукоятка для комфортної роботи Великий захисний щит для захисту рук Накладка для захисту леза з алюмінію E4 є дуже ефективним інструментом, який забезпечує гарне обрізання живоплотів, чагарників та кущів. Двосторонні ножі довгий час залишаться гострими завдяки лазерному заточуванню та алмазному шліфуванню. Металевий редуктор забезпечує ефективну передачу потужності та тривалий термін служби. Дворучний аварійний вимикач під час відпускання зупиняє леза менш ніж за 1 секунду, забезпечуючи високу безпеку під час роботи. Правильна ергономіка для зручної роботи забезпечується додатковою ручкою та м'якою накладкою на основній рукоятці. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти з нього натяг і захищає кабель живлення. GC-EH 4245 поставляється з міцним захисним кожухом леза для зручного транспортування або зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шины | 510 мм |
| Мощность двигателя, Вт | 420 |
| Расстояние между ножами | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой кусторез |
| Общие | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 175 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина | 920 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина різу | 450 мм |
| Швидкість різу | 3200 хв-1 |
- Цена: 2 583 ₴










