Новинка

Полиця для книг навісна VAYS M-50
- В наявності
- Код: M-50
1 247 ₴
+380 (63) 802-80-31
- +380 (99) 022-53-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для книг навісна VAYS M-50

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розмір полиці (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 772 / Г 180 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага упаковки: 8 кг
Розмір упаковки: 67 / 24 / 12 см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 772 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 247 ₴





