Топ продаж

Мангал-валіза Mzavod Пегас на 10 шампурів
- В наявності
- Код: 3618
3 098 ₴
1 380 ₴
-55%
+380 (63) 802-80-31
- +380 (99) 022-53-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал-валіза Mzavod Пегас на 10 шампурів — місткий переносний мангал для великої компанії, дачі, пікніка, кемпінгу та відпочинку на природі.
Корпус виготовлений зі сталі товщиною 3 мм, тому мангал міцний, надійний і добре витримує високу температуру. Конструкція легко збирається та складається у формат валізи, що робить його зручним для транспортування й зберігання.
Модель розрахована на 10 шампурів і має 2 рівні висоти, завдяки чому можна зручно регулювати відстань до вугілля під час приготування.
Переваги:
- сталь 3 мм;
- на 10 шампурів;
- 2 рівні висоти шампурів;
- зручний формат “валіза”;
- підходить для великої компанії;
- легко перевозити та зберігати.
Mzavod Пегас — надійний мангал для тих, хто любить готувати шашлик з комфортом будь-де.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 53.5 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 1 380 ₴






